•  

    Chcete vědět, jak správně vybrat plastová nebo hliníková okna a dveře? Potřebujete doporučit vhodné bezpečnostní prvky pro zvýšení ochrany vašeho domova a vašich dětí? Neváhejte se na nás obrátit!

     

     

TOKRA - nejen okna a dveře

Firma TOKRA s.r.o. byla založena v roce 2006 s cílem zaměřit se výhradně na dodávku plastových oken a dveří, včetně veškerých servisních služeb spojených s jejich dodávkami a montáží. V roce 2008 jsme se rozhodli zahájit spolupráci s největším výrobcem oken z 5-ti komorových profilů v České republice - s firmou OTHERM.

V současné době má firma TOKRA s.r.o. solidní postavení v oblasti dodávek a montáží plastových oken a dveří, zateplení fasád a stavebních prací na Vysočině a Středních Čechách. Od roku 2006 se také zabýváme dodáním a montáží garážových vrat od spol. Hormann. Veškeré zakázky jsme schopni provádět v celém rozsahu na klíč. O kvalitě našich služeb svědčí i certifikace jakosti ISO 14001:2005, ISO 9001:2001, osvědčení pro provádění kontaktního zateplovacího systému (ETICS) a osvědčení o registraci v SOD Zelená úsporám.

 

 

Vyzkoušejte si snadnou kalkulaci

přehledná kalkulace oken, garážových vrat a dveří

Rychlost a spolehlivost

Spolehlivost a kvalitu můžeme doložit nejen obrovským množstvím referencí, ale i mnoha certifikáty a oceněními. U nás máte jistotu spolehlivé a rychlé realizace!

Snadno

U nás si snadno vyberete, dostanete všechny potřebné informace a po realizaci si již jen spokojeně užíváte Vašich nových oken, dveří, vrat.. :-)

Info linka

V případě jakýchkoliv dotazů neváhejte využít našich kontaktních telefonních linek:

+420 565 321 982-3

Nebojte se nás kontaktovat

Novinky

 

Pomůžeme Vám se získání dotace z programu "nová zelená úsporám"!

       


Zvětšit mapu
© 2006-16 TOKRA OKNA programed by eshopy a internetový marketing ENSiS, design